Suaugusiųjų profesinis mokymas


Suaugusiųjų mokymo centras VšĮ „Profesijų spektras“ savo veiklą pradėjo 2001 metų pradžioje. Turime Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos išduotą licenciją. Veiklą vykdome pagal modulines ir neformalias mokymo programas Druskininkuose, Marijampolėje ir Kaune.

Nuo 2006 m. teikiame ir profesinės reabilitacijos paslaugas neįgaliems asmenims iš visos Lietuvos.

Įstaigai plečiant savo veiklos apimtis 2011 m. buvo įkurtas Marijampolės filialas, kad priartinti neįgaliųjų profesinę reabilitaciją arčiau neįgalaus asmens Marijampolės apskrityje. Marijampolės savivaldybei palankiai vertinant mūsų veiklą, panaudos pagrindais buvo perduotas pastatas įstaigos veiklai – neįgaliųjų profesinei reabilitacijai ir suaugusiųjų profesiniam mokymui. Pagrindinė įstaigos veikla-suaugusiųjų mokymas.

Tai mokymo centras, turintis profesionalius specialistus, gerą mokymo bazę, kuris per savo veiklos metus save pateisino, teikdamas kokybiškas teorinio ir praktinio mokymo paslaugas. Moksleivių mokymui įstaiga įsigijusi šiuolaikinę įrangą, kuri nuolat atnaujinama.

Mes turime licenciją šioms švietimo sritims:

Verslas ir administravimas

Sveikatos priežiūra

Paslaugos asmenims

Kompiuterija

Gamyba ir perdirbimas

Architektūra ir statyba

Virš 80 modulinių formalių ir neformalių mokymo programų


Profesinis mokymas


Pagrindinis mūsų mokinių kontingentas - užimtumo tarnybų bedarbiai. Juos perkvalifikuodami, ar padėdami įsigyti naują kvalifikaciją ar kompetenciją, dalinai padedame mažinti nedarbą visoje Lietuvoje. Dalį moksleivių sudaro ir neįgalieji iš visos Lietuvos.


Sužinoti daugiau